fbpx
30.01.2023

Celulitida je opravdu častý problém, trápí 90 % žen a 10 % mužů. Ovlivňuje vzhled kůže nejčastěji na stehnech, bocích, hýždích a pažích. Pod kůží se tvoří důlky a hrbolky, které způsobují, že pokožka vypadá nerovnoměrně. Ačkoli ji zná každý, tak mnoho lidí vůbec neví, co celulitidu způsobuje. V tomto článku se na to podíváme a také prozkoumáme nejúčinnější způsoby, jak se jí zbavit.

Jaké jsou tedy příčiny celulitidy?

Celulitida je způsobena vlivem více faktorů – genetika, hormonální změny, životního styl i stav lymfatického systému. Důsledkem je hromadění tukových buněk v podkožní vrstvě. Jak se tyto tukové buňky rozšiřují, tlačí se na pojivovou tkáň, což způsobuje charakteristické dolíčky.

Jak můžeme projevy celulitidy zmírnit?

Nejlépe kombinací změny životního stylu a využitím síly moderních technologií. U nás v BB Health Clinic máme širokou nabídku ošetření proti celulitidě. Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnější procedury na míru vašim potřebám.

Celulitida

Najdete u nás nejmodernější přístroj Emtone, který spojuje účinky radiofrekvence a rázové vlny pro maximální možné účinky, přístroj Endosphères, který vám oblast vyhladí díky kompresním mikrovibracím, ale třeba i lymfatické kalhoty, které pomohou rozproudit váš lymfatický systém.

Zlepšit vzhled vaší pokožky pomůže i dodržování pitného režimu, zdravá strava s dostatkem vlákniny a zdravých tuků, pravidelný pohyb, ale třeba i otužování.

Pokud se chcete zase cítit skvěle ve své kůži, objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma! Rádi vám pomůžeme i s úpravou jídelníčku a celkovou proměnou.
Nezávazná konzultace