fbpx
Majitelka
Alena Bobková

Budoucnost moderních postupů ze světa zdraví a krásy je u nás v BB Health Clinic už dnes.

Mým cílem bylo vytvořit místo, kde budeme lidem dodávat sebevědomí a plnit jim sny, které se jim někdy zdály až nedosažitelné.

Chci, abychom byli každý den lepší než ten předchozí. Neustále sleduji nové trendy a technologie, cestuji po světě, testuji je a ty nejlepší z nich přináším na naši kliniku. Přeji si , aby naši klienti mohli profitovat ze všeho, co moderní neinvazivní estetická medicína nabízí. Ruku v ruce s krásou jde samozřejmě i péče o zdraví, protože krása a zdraví jsou spojené nádoby a je třeba je řešit komplexně. Nosnou součástí našich nadstandardních služeb je profesionální a erudovaný personál. Každý z našich ošetřujících je skutečným mistrem ve svém oboru.

Alena Bobková
SPECIALISTA, SPOLUMAJITEL
Ondřej Bobek

Výživa, sport a technologie byly vždy jeho koníčkem a vášní. Zjistil, že na trhu chybí místo, kde by mohli lidé za pomoci moderních technologií neinvazivně a hlavně prokazatelně zlepšovat své zdraví, zvyšovat svůj výkon a vylepšovat svůj vzhled. Právě proto se se svou matkou rozhodli takové místo vytvořit a založili BB Health Clinic.

Ondřej studoval Manažerskou informatiku na VUT, kde nabyl technologické znalosti a zároveň se věnoval a neustále se vzdělával v oblasti masáží, lymfologie, výživy a zvyšování fyzické kondice. Ošetřením na přístrojích EMTONE a EMSCULPT strávil tisíce hodin a má s nimi nepřekonatelné zkušenosti.

Ondřej Bobek
lékař
prof. MUDr. Vladimír Vašků

Je přednostou I. dermatovenerologické kliniky u svaté Anny v Brně a Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice v Brně.

Dermatovenerologii se věnuje už od roku 1981 a má tedy opravdu bohaté profesní zkušenosti. Detailně se věnuje celý profesní život především psoriáze a kožním formám lymfomů. Své široké teoretické i praktické znalosti využívá cíleně k diagnostice a terapii pacienta. Zakládá si na tom, že ke každému přistupuje velmi individuálně. Je předsedou České akademie dermatovenerologie, členem „Expertního panelu vlády ČR pro hodnocení výsledků výzkumu a vývoje – 11 – lékařské vědy“, což lze pokládat za ocenění jeho dlouhodobé a rozsáhlé vědecké činnosti.

MASÁŽE
MgA. Tharindu Jayasundera, MBA

Pochází ze Srí Lanky a umění masáže marma (akupresurních bodů) se v jeho rodině dědí po staletí. Coby válečný reportér občanské války získal nejedno zranění kostí a svalů, které mu později vyléčil tradiční srílanský léčitel. Více než pět let se pak u něj Tharidu učil domorodé srílanské i ajurvédské metody léčby pohybového aparátu. V hloubi džungle, daleko od civilizace překládal sanskrtské ajurvédské texty a prohluboval umění masáže. Ty nyní praktikuje i na naší klinice. Máte tak možnost zažít opravdu autentickou ajurvédskou masáž. Do jeho se pravidelně svěřuje i Adam Ondra, největší lezecká ikona současnosti.

MgA. Tharindu Jayasundera, MBA
kosmetika
Lenka Cíglerová

Kosmetice se věnuje již několik let a neustále se vzdělává, aby měla přehled o novinkách a trendech v péči o pleť. Působí jako školitelka a beauty expertka pro značku BrunoVassari. Má pro vás připravenou celou řadu moderních a účinných kosmetických ošetření. Zkonzultuje s vámi stav vaší pleti, provede diagnostiku a doporučí nejvhodnější ošetření. Ráda vám poradí i s domácí péčí o pleť, vizáží a líčením.

Lenka Cíglerová