Majitelka
Alena Bobková

Budoucnost moderních postupů ze světa zdraví a krásy je u nás v BB Health Clinic už dnes.

Mým cílem bylo vytvořit místo, kde budeme lidem dodávat sebevědomí a plnit jim sny, které se jim někdy zdály až nedosažitelné.

Chci, abychom byli každý den lepší než ten předchozí. Neustále sleduji nové trendy a technologie, cestuji po světě, testuji je a ty nejlepší z nich přináším na naši kliniku. Přeji si , aby naši klienti mohli profitovat ze všeho, co moderní neinvazivní estetická medicína nabízí. Ruku v ruce s krásou jde samozřejmě i péče o zdraví, protože krása a zdraví jsou spojené nádoby a je třeba je řešit komplexně. Nosnou součástí našich nadstandardních služeb je profesionální a erudovaný personál. Každý z našich ošetřujících je skutečným mistrem ve svém oboru.

lékař
MUDr. Ivana Grossová

MUDr. Ivana Grossová má několikaletou praxi ve všeobecné chirurgii, roky působila na klinice popáleninové medicíny, pak ale našla zálibu v estetické medicíně a už se jí nepustila.

V oblasti estetické medicíny patří mezi opravdové odborníky. Neustále vyhledává nové trendy a moderní postupy, aby svým pacientům mohla plnit sny o krásnějším, zdravějším a mladším vzhledu. Je autorizovanou školitelkou Endolift pro celé Česko i Slovensko.

MUDr. Ivana Grossová
SPECIALISTA, SPOLUMAJITEL
Ondřej Bobek

Výživa, sport a technologie byly vždy jeho koníčkem a vášní. Zjistil, že na trhu chybí místo, kde by mohli lidé za pomoci moderních technologií neinvazivně a hlavně prokazatelně zlepšovat své zdraví, zvyšovat svůj výkon a vylepšovat svůj vzhled. Právě proto se se svou matkou rozhodli takové místo vytvořit a založili BB Health Clinic.

Ondřej studoval Manažerskou informatiku na VUT, kde nabyl technologické znalosti a zároveň se věnoval a neustále se vzdělával v oblasti masáží, lymfologie, výživy a zvyšování fyzické kondice. Ošetřením na přístrojích EMTONE a EMSCULPT strávil tisíce hodin a má s nimi nepřekonatelné zkušenosti.

Ondřej Bobek
lékař
prof. MUDr. Vladimír Vašků

Je přednostou I. dermatovenerologické kliniky u svaté Anny v Brně a Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice v Brně.

Dermatovenerologii se věnuje už od roku 1981 a má tedy opravdu bohaté profesní zkušenosti. Detailně se věnuje celý profesní život především psoriáze a kožním formám lymfomů. Své široké teoretické i praktické znalosti využívá cíleně k diagnostice a terapii pacienta. Zakládá si na tom, že ke každému přistupuje velmi individuálně. Je předsedou České akademie dermatovenerologie, členem „Expertního panelu vlády ČR pro hodnocení výsledků výzkumu a vývoje – 11 – lékařské vědy“, což lze pokládat za ocenění jeho dlouhodobé a rozsáhlé vědecké činnosti.

MASÁŽE
MgA. Tharindu Jayasundera, MBA

Pochází ze Srí Lanky a umění masáže marma (akupresurních bodů) se v jeho rodině dědí po staletí. Coby válečný reportér občanské války získal nejedno zranění kostí a svalů, které mu později vyléčil tradiční srílanský léčitel. Více než pět let se pak u něj Tharidu učil domorodé srílanské i ajurvédské metody léčby pohybového aparátu. V hloubi džungle, daleko od civilizace překládal sanskrtské ajurvédské texty a prohluboval umění masáže. Ty nyní praktikuje i na naší klinice. Máte tak možnost zažít opravdu autentickou ajurvédskou masáž. Do jeho se pravidelně svěřuje i Adam Ondra, největší lezecká ikona současnosti.

MgA. Tharindu Jayasundera, MBA
kosmetika
Lenka Cíglerová

Kosmetice se věnuje již několik let a neustále se vzdělává, aby měla přehled o novinkách a trendech v péči o pleť. Působí jako školitelka a beauty expertka pro značku BrunoVassari. Má pro vás připravenou celou řadu moderních a účinných kosmetických ošetření. Zkonzultuje s vámi stav vaší pleti, provede diagnostiku a doporučí nejvhodnější ošetření. Ráda vám poradí i s domácí péčí o pleť, vizáží a líčením.

Lenka Cíglerová