fbpx
03.04.2023

Přijďte si pro svoje mládí!

Na měsíc duben jsme si pro Vás připravili jedinečný omlazující balíček 2v1, který budete milovat! Skládá se z inovativního nechirurgického liftingu Ultherapy a luxusní masky na rty z 24K zlata!
K ošetření pleti Ultherapy dostanete pouze tento měsíc akční cenu na masku rtů Mimi Luzon z 24K zlata za 500 Kč. Užijte si dvě ošetření v jednom a dopřejte své pleti opravdové omlazení a luxus.
Proč Ultherapy? Proč 24K Zlato? Na vše jsme Vám napsali odpověď!

Dubnová akce Ultherapy

Proč zrovna ošetření Ultherapy?

Ulthera je nejnovější technologie pro ultrazvukový nechirurgický lifting obličeje, krku a dekoltu. Hluboký SMAS-lifting zahrnuje vypnutí a zpevnění kůže, podkožní tukové buničiny, mimických svalů, fascií, kolagenových a elastinových vláken. Tento typ liftingu s přístrojem Ulthera System poskytuje výrazný a dlouhotrvající efekt omlazení.

Jaké jsou hlavní účinky ošetření Ultherapy?

● Neinvazivní ošetření bez jehel, skalpelu, anestezie a rekonvalescence
● Zdůrazňuje přirozenou krásu
● Výsledky trvající několik let
● Vhodné pro jakýkoliv typ pleti
● Pro ženy i muže
● Aplikovatelné po celý rok

Jak funguje přístroj Ultherapy?

Přístroj funguje na bázi vysoce fokusovaného ultrazvuku. Ultrazvukové vlny pronikají do hloubky 5 mm, a tím způsobují bodovou termickou kontrakci a konsolidaci tkání.
Speciální sondou jsou do pokožky vysílány ultrazvukové vlny a jejich účinek je koncentrován do jediného bodu. Ultrazvuk se tak dostává do stejné hloubky podkoží jako při chirurgickém zákroku. Vzniká kolagen, díky kterému se pleť začne postupně sama vypínat. Začíná tak kompletní rekonstrukce ošetřených oblastí.
Jaké oblasti ošetřujeme?
● Celý obličej
● Čelo
● Povislé obočí
● Podbradek
● Krk
● Dekolt

Proč 24K ZLATO Mimi Luzon?

Celosvětovou značku z červeného koberce Mimi Luzon naprosto zbožňujeme, a vy kteří jste již tyto luxusní kosmetické přípravky vyzkoušeli určitě také! Podlehli jim hvězdy Hollywoodu a ani žádná světová přehlídka se bez této značky neobejde! Nyní si její luxus a jedinečnost můžete vyzkoušet na vlastní kůži přímo u nás na klinice!

MIMI LUZON

Jaké účinky na pleť má 24K zlato?

Zlato se v kosmetice používá po staletí, počínaje starověkým Egyptem, kde Kleopatra používala zlaté pleťové masky ke zvýraznění své krásy. Použití zlata v kosmetice působí proti stárnutí pleti, podporuje produkci kolagenu, a tím pomáhá snížit výskyt jemných linek a vrásek. Navíc zlato pokožku projasňuje a dodává ji mladistvější vzhled.

Zlato se používá ve špičkových produktech jako jsou pleťové krémy, séra a masky. Částečky zlata jsou dostatečně malé, aby pronikly do pokožky a pozitivně působily přímo v buňkách. Zlato má dokonce protizánětlivé účinky, a tak pomáhá zlepšit celkové zdraví pokožky.

Velkou výhodou použití zlata v kosmetice je, že se jedná o přírodní minerál a není známo, že by na pokožce vyvolávalo nežádoucí reakce. Je tedy vhodné a bezpečné i pro velmi citlivou pleť.

Mnoho lidí také věří, že zlato má terapeutický účinek na pokožku a tělo. Pomáhá zlepšovat krevní oběh, snižuje stres a podporuje celkovou pohodu.

Jakou péči od značky Mimi Luzon dostanu?
Mimi Luzon 24K PURE GOLD LIP TREATMENT ošetření rtů podle Iriny Shayk

Hlavní účinky této masky?

Špičkové dvoufázové ošetření rtů, které poskytuje naprostou komplexní podporu jemným rtům. Výsledkem jsou rty jemné jako hedvábí a zářící jako zlato!
● Hluboce vyživuje rty díky vitamínům a minerálům, které podporují krásu
● Posiluje jemnou pokožku rtů, zlepšuje pružnost
● Podporuje a stimuluje obnovu kožních buněk
● Zajišťuje rychlejší hojení
● Zjemňuje rty

CHCI SI OBJEDNAT TERMÍN