fbpx
05.04.2023

Potřebujete svoji pleť probudit, oživit a přirozeně omladit? Co takhle zvolit aplikaci té nejčistší kyseliny hyaluronové na trhu? Představujeme Vám Profhilo – dokonalou bioremodelace pokožky. Nyní si ji můžete užít v dubnové akci 2 + 1 ZDARMA jen za 14 500 Kč. Dopřejte si tak komplexní terapii 3x ošetření Profhilo a dodejte pleti tu nejlepší péči před létem.

Profihilo

Co je to Profhilo?

Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností kůže. Nejedná se o výplň zvětšující objem, ani zde nemluvíme o typické mezoterapii. Jedná se o SuperSkin hydra Booster, který zvyšuje hydrataci a spouští produkci vlastního kolagenu a elastinu, a tím dokonale zlepšuje kvalitu kůže.

Hlavní výhody ošetření Profhilo?

● Bioremodelace
● Dokonalá hydratace pokožky
● Remodelace kolagenu
● Dodání elasticity, pevnosti a svěžesti pleti
● Přirozené omlazení pleti
Díky struktuře Profhila stačí pro omlazení celého obličeje pouze 5 vpichů na každé straně obličeje. Při aplikaci ostatními injekčními výplněmi je množství vpichů mnohem větší.

Pro koho je Profhilo určené?

Profhilo je určeno pro regeneraci pokožky u počínajících známek stárnutí pleti spojené s poklesem elasticity, pevnosti a vznikem drobných vrásek a rýh na povrchu pleti. Je také vhodné pro suchou, unavenou až zašedlou pleť.

Kdy mohu očekávat výsledky?

Díky unikátním patentovaným vlastnostem přípravku Profhilo je remodelace povolené pokožky dosaženo už po 2 ošetřeních s odstupem 1 měsíce. Po 3 měsících od 2. aplikace doporučujeme pro plný účinek 3. aplikaci neboli udržovací ošetření, které zajistí opravdu krásný efekt celé terapii.

OBJEDNAT PROFHILO