fbpx
30.03.2023

Přinášíme nejnovější inovaci v oblasti tvarování postavy, aplikátory Emsculpt NEO Edge.

Proč ošetření Emsculpt Neo Edge?

Aplikátor EMSCULPT NEO Edge je nejnovější v technologii tvarování postavy, tonizace, redukce tuku a budování svalů. Díky využití stávající technologie EMSCULPT a její kombinaci s nejmodernějšími aplikátory Edge, mohou dokonale zacílit na oblast těla, které dříve nebyly přístupné. Nechirurgické tvarování těla nikdy nebylo jednodušší!

S více než 1 milionem ošetření provedených po celém světě je technologie EMSCULPT bezkonkurenční v oblasti tvarování těla. Ošetření Emsculpt NEO Edge si zamilovalo mnoha celebrit mezi které patří Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo Megan Fox.

EMSCULPT NEO EDGE

Jaké jsou hlavní výhody ošetření Emsculpt NEO Edge?

Aplikátor EMSCULPT NEO Edge, je elegantně navržen tak, aby umožnil dokonalé a komplexní tvarování zakřivených oblastí těla. Zaměřuje se na nejžádanější partii žen a mužů. Tvarují bříško, boky, příčný sval břišní a velmi problematické „madla lásky“.
Aplikátor EDGE využívá radiofrekvenci a technologii HIFEM k současnému řešení tukových usazenin a svalových skupin v oblasti laterálního břicha. A co víc, při léčbě laterálního břicha nový přístrojový nástavec tonizuje šikmé svaly a mnoho pacientů zaznamenává výrazné zlepšení držení těla, nepohodlí páteře a zad.

Jak dlouho trvá ošetření s aplikátory EMSCULPT NEO Edge?

Jedno ošetření Emsculpt Neo Edge trvá 30 minut. Pro optimální výsledky klienta doporučujeme 4 ošetření a pro ještě dokonalejší výsledky 5 – 6 ošetření.

Celková péče při ošetření?

Naše klinika přináší jako ke každému ošetření Emsculpt NEO komplexní a individuální péči, která obsahuje konzultaci, podrobné měření těla na přístroji InBody, fotodokumentaci a výživové poradenství.
Díky komplexní péči našich předních specialistů, přinášíme našim klientům opravdu jedinečné a dechberoucí výsledky.
Přijďte si pro svoji vysněnou postavu i vy!

změny před a po procedůře Emsculpt

Zkusit EMSCULPT NEO Edge