fbpx
27.02.2023

Hledáte vhodný dárek k MDŽ?

Obdarujte své milované ženy dárkem, který opravdu potěší! Překvapte je na Mezinárodní den žen, který připadá na 8. března a patří mezi oficiálně uznávané svátky. Každá žena si zaslouží respekt a uznání. Nezapomeňte proto na ty nejdůležitější ženy ve svém životě!

Máme pro vás skvělý tip, který každou ženu zaručeně překvapí!

K Mezinárodnímu dni žen nepatří pouze květiny a něco malého. Překvapte svoje milované ženy kolem sebe něčím naprosto výjimečným! Pořiďte dárkový poukaz do BB Health Clinic. Tento dárkový poukaz udělá radost jak mamince, kamarádce, sestře, babičce, tak manželce.

BB Health Clinic je klinika estetické medicíny, která nabízí velmi pestrou škálu služeb. Veškeré procedury jsou neinvazivní a bez následné dlouhodobé rekonvalescence. Zaměřujeme se například na celulitidu, vrásky, akné, jizvy, povislou kůži a mnoho dalšího. V nabídce je dále možnost zažít pravou ajurvédskou masáž nebo svěřit pleť naší vyhlášené kosmetičce. U nás si vybere každý!

Mezinárodní den žen

Dnešní doba je velmi rychlá a uspěchaná. Dopřejte vaší ženě čas jen pro ni a prostor, kde bude hýčkána a opečovávaná v rukách opravdových mistrů ve svém oboru. Celý tým kliniky patří mezi úplné špičky s několikaletými zkušenostmi. Neustále se vzdělávají, sledují nové trendy, postupy a technologie, a ty pak přinášejí na kliniku.

Tak které ženě ve vašem okolí uděláte radost? Bude to přítelkyně, manželka, sestra, maminka nebo babička?

Chci dárkový poukaz

Dárkový poukaz se dá použít na všechny služby a procedury. Dále je možné ho použít na produkty luxusních značek, a také na aktuální akce a slevy. Poukaz je vždy platný 1 rok od jeho vystavení.