fbpx
13.12.2022

Péče o pleť je stále více o jedinečných ingrediencích a zajímavých ošetřeních. V poslední době získává na popularitě kosmetika s příměsí zlata. Není se čemu divit, vzbuzuje v nás pocit opravdového luxusu. Má ale skutečně nějaké pozitivní účinky na naši pleť? Čtěte dál a vše se dozvíte.

Má tedy zlato nějaký vliv na naši pleť?

Zlato se v kosmetice používá po staletí, počínaje starověkým Egyptem, kde Kleopatra používala zlaté pleťové masky ke zvýraznění své krásy. Použití zlata v kosmetice působí proti stárnutí pleti, podporuje produkci kolagenu, a tím pomáhá snížit výskyt jemných linek a vrásek. Navíc zlato pokožku projasňuje a dodává jí mladistvější vzhled.

Zlato se používá ve špičkových produktech péče o pleť, jako jsou pleťové krémy, séra a masky. Částečky zlata jsou dostatečně malé, aby pronikly do pokožky a pozitivně působily přímo v buňkách. Zlato má dokonce i protizánětlivé účinky, a tak pomáhá zlepšit celkové zdraví pokožky.

Velkou výhodou použití zlata v kosmetice je, že se jedná o přírodní minerál a není známo, že by na pokožce vyvolávalo nežádoucí reakce. Je tedy vhodné a bezpečné i pro velmi citlivou pleť.

Zlato v kosmetice

Mnoho lidí také věří, že zlato má terapeutický účinek na pokožku a tělo, pomáhá zlepšovat krevní oběh, snižuje stres a podporuje celkovou pohodu.

Chtěli byste zlato vyzkoušet na vlastní kůži?

U nás v BB Health Clinic máme pro vás připravenou širokou škálu produktů s 24karátovým zlatem od exkluzivní značky Mimi Luzon. Zakladatelka této značky je odbornice na péči o pleť a už více než 30 let je kosmetičkou celebrit. Vaše pleť si přece zaslouží jen to nejlepší. Můžete si dopřát profesionální péči v rukou naší zkušené kosmetičky, ale je i možnost si produkty zakoupit a užívat si je doma každý den.

Přijďte se k nám nechat hýčkat a přesvědčte se o pozitivních účincích zlata sami na sobě.
Nezávazná konzultace