fbpx
03.07.2023

-50 % na veškerý sortiment značky MIMI LUZON

-20 % na veškerý sortiment značky DERMASTIR

K estetické klinice bezesporu patří jedinečné a luxusní kosmetické přípravky, které přináší tu nejlepší domácí péči a dokonalé výsledky pro Vaši pleť. Mezi naše TOP kosmetické značky patří především světoznámá značka Mimi Luzon, bez které se neobejde žádná světová přehlídka a žádná hollywoodská hvězda! Další světovou značkou, kterou naše klinika nabízí je světoznámá a luxusní kosmetika Dermastir, která je v odvětví estetické medicíny velice oblíbená. Proč? Vše se dozvíte v našem článku!

Pro váš ještě hezčí start do krásných letních dnů jsme si pro vás připravili JEDINEČNÝ LETNÍ VÝPRODEJ pro všechny produkty kosmetických luxusních světových značek Mimi Luzon a Dermastir! Akce platí od 1. 8. do 31. 8. 2023 nebo do vyprodání skladových zásob. Teď si ale pojďme říct něco víc o jedinečnosti a předností našich kosmetických značek.

Mimi Luzon

Luxusní kosmetika z červeného koberce, kterou vytvořila proslulá kosmetička s izraelskými kořeny Mimi Luzon. Produkty Mimi Luzon jsou již celosvětově známé a neobejde se bez nich téměř žádná přehlídka či hollywoodská premiéra. Přípravky se proslavili především pro své jedinečné složení a jejich omlazující a rozjasňující účinek. Mezi luxusní složky patří například čisté stříbro nebo 24K zlato. Blahodárné účinky kosmetiky Mimi Luzon jsou dechberoucí! Kosmetika Mimi Luzon se zaměřuje především na intenzivní omlazení, rozzáření pleti a dodání luxusu pro pleť i pro sebevědomí každé ženy nebo muže.

Nyní si užijte široký výběr kosmetiky Mimi Luzon s 50 % SLEVOU! Sleva platí na celý sortiment značky Mimi Luzon a to až do 31. 8. 2023.

Mimiluon Akce

DERMASTIR

Luxusní francouzská kosmetika Dermastir je známá v kosmetickém, estetickém, ale i v lékařském průmyslu. Kosmetika Dermastir se specializuje především na zpomalení procesu stárnutí pleti a velmi efektivně vrací vaši pleť zpět v čase. Mezi její přednosti ale nepatří jenom exkluzivní složení, ale i jedinečná vakuová technologie, která chrání produkty před teplem, slunečním zářením, oxidací a kontaminací, a to po celou dobu vašeho používání. Naše klinika nabízí široký výběr těchto přípravků Dermastir ze kterých si vybere opravdu každý!

Jedinečné produkty Dermastir si nyní můžete užít s 20 % SLEVOU! Sleva platí na celý sortiment značky Dermastir a to až do 31. 8. 2023.

Dermastir akce

Celý náš sortiment kosmetických přípravků Mimi Luzon a Dermastir najdete na našem novém e-shopu, spolu s dárkovými poukazy naší kliniky a akčními balíčky našich procedur. Udělejte tak radost sobě nebo svým nejbližším. Dokonalou péči a odpočinek si každý z nás v této hektické době rozhodně zaslouží!

KOUPIT ZA JEDINEČNÉ CENY