fbpx
06.03.2023

Trápí vás nadměrné ochlupení na těle? Pak je pro vás laserová epilace přístrojem Fotona Nd.YAG tou správnou volbou!

Laserová epilace přístrojem Fotona Nd.YAG je moderní a účinná metoda, jak se zbavit nechtěného ochlupení bez bolesti s dlouho trvajícím efekt.
Pokud hledáte kompletní řešení pro odstranění nežádoucích chloupků na vašem těle, nabízíme vám výhodný balíček pěti ošetření přístrojem Fotona Nd.YAG v hodnotě 35 000 Kč. Tento balíček zahrnuje epilaci v oblasti hrudníku a břicha, které jsou prováděny našimi specialisty.

 
Laserová epilace je vhodná pro odstranění chloupků i na dalších částech těla, včetně oblasti zad a ramen, nohou, obličeje či krku a je vhodná pro muže, kteří trpí nadměrným ochlupením.

Jednou z hlavních výhod laserové epilace Fotona Nd.YAG je trvalý efekt. Po sérii procedur se ochlupení již nevrací! To je výrazný rozdíl oproti klasickým metodám, jako je holení nebo voskování, které ochlupení dočasně pouze odstraňují. Další výhodou je neinvazivnost. Laserová epilace Fotona Nd.YAG nepoškozuje kůži ani okolní tkáně a nezpůsobuje bolest.

Vyzkoušejte tuto moderní neinvazivní metodu epilace a získejte hladkou a jemnou pokožku bez nežádoucího ochlupení. Vyžijte náš cenově výhodný balíček pěti ošetření v oblasti hrudníku a břicha. Tato nabídka je časově omezena.

Chci výhodný balíček