fbpx
30.01.2023

Přijde nám, že možností, jak se zbavit vrásek je už v dnešní době tolik, že se v nich lidé ztrácejí. Postupně vám různé metody představíme a osvětlíme vám, jaké výhody a nevýhody mají a pro koho jsou nejvhodnější.

Jedním z oblíbených řešení jsou dermální výplně. Během pár okamžiků vám uberou několik let a přináší dlouhotrvající výsledky. Nejčastěji jsou na bázi kyseliny hyaluronové, což je látka, která se přirozeně vyskytuje v našem těle. Tato látka je v případě výplní vyrobena ve formě gelu určeného k injekční aplikaci a doplňuje pod kůži objem tam, kde je třeba.

Kdy jsou výplně vhodnou volbou? A kde je můžeme použít?

Na rozdíl od aplikace botoxu, který působí pouze na mimické vrásky, jsou dermální výplně vhodné všude tam, kde pokožka vlivem stárnutí ztratila pružnost a objem.
Můžeme jimi vyplnit hluboké vrásky a záhyby kolem obočí, očí a úst a doplnit objem tvářím i rtům. Často se využívají i ke zdůraznění lícních kostí, prodloužení brady a samozřejmě zvětšení rtů.

Jak ošetření probíhá?

Lékařka s vámi předem vše zkonzultuje a zjistí, jaké máte očekávání. Ošetřované místo vám pak znecitliví speciálním anestetickým krémem. Dermální výplně se vpichují jemnými jehlami, takže ošetření není bolestivé a způsobuje jen minimální krvácení. Existuje mnoho různých značek a produktů určených k vyplňování, každý produkt má jiné vlastnosti a je vhodný k jiným úkonům. Mimo jiné i proto je důležité svěřit se do rukou zkušeného lékaře, který opravdu ví, co dělá.

dermální výplně

Co můžu očekávat po ošetření?

Den nebo dva po ošetření byste se měli vyhnout jakékoli intenzivní aktivitě, to pomáhá minimalizovat modřiny a otoky. Mohou se vyskytnout i nějaké další přechodné obtíže jako třeba zarudnutí nebo pevné hrudky v místě vpichů. Nemusíte se jich ale obávat, protože během pár dnů odezní.

Používají se k vyplňování i jiné materiály než kyselina hyaluronová?

Rozhodně ano. Velkým hitem je Radiesse, což je tekutý lifting na bázi hydoxyapatitu vápenatého. Tato látka je tělu přirozená, je součástí zubů a nehtů. I tuto novinku mezi výplněmi si můžete nechat aplikovat u nás v BB Health Clinic.
Radiesse se dá použít nejen k omlazení obličeje, ale je to skvělý produkt i k omlazení krku a hřbetů rukou. Neváže na sebe vodu, takže výsledek je velmi přirozený a nehrozí, že byste působili otekle.

Tento materiál je nejlepší ke zpevnění kontur obličeje, zjemnění hluboké nosoretní rýhy, pozvednutí povislých koutků a jak už jsme zmínili, tak k omlazení rukou. Skvělé je, že nemigruje, zůstává v místě aplikace, velmi výrazně podporuje tvorbu kolagenu a prokazatelně zvyšuje pružnost pokožky.

Jaký je tedy závěr?

Ať už chcete vyhladit vrásky, zvětšit rty nebo konturovat obličej, existuje dermální výplň, která vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Je to bezpečný a účinný způsob, jak vylepšit svůj vzhled a zvednout si sebevědomí. Pokud jste připraveni udělat další krok na své cestě za krásou, rezervujte si svůj termín ještě dnes a uvidíte, jaký rozdíl mohou dermální výplně udělat.
Nezávazná konzultace