fbpx
03.07.2023

-10 % SLEVA NA KAŽDÉ OŠETŘENÍ ENDOLIFT

Jako jedni z prvních v České republice naše klinika představila revoluční fenomén v oblasti lipolýzy a liftingu – mini invazivní ošetření Endolift. Pouze pro tento měsíc přinášíme našim klientům jedinečnou 10% SLEVU na přelomové laserové ošetření Endolift. Akce platí od 1. 8. do 31. 8. 2023.

Endolift výhodná akce

Hlavní důvody, proč zvolit ošetření ENDOLIFT!

Ošetření Endolift je nejpřesnější remodelace, lipolýza a lifting pro váš obličej i tělo! Přesnější formu ošetření na světě jednoduše nenajdete. Díky dokonalé laserové technologii dokáží naši doktoři dokonale cílit na redukci povislé kůže a nahromaděného tuku. Ošetřením Endolift dokonale remodelujeme hluboké i povrchové vrstvy kůže, stahujeme povislou kůži, aktivujeme novotvorbu vlastního kolagenu a eliminujeme nahromaděný tuk v často těžce přístupných oblastí obličeje nebo těla.

  • Nejpřesnější remodelace, lipolýza a lifting obličeje i těla.
  • Redukce povislé kůže a nahromaděného tuku.
  • Remodelace hlubokých i povrchových vrstev kůže.
  • Aktivace tvorby vlastního kolagenu.
  • První viditelné výsledky ihned po zákroku.
  • Lokální anestezie pro větší komfort.
  • Bez nutnosti zdlouhavé rekonvalescence.

Toto vše bez nutnosti chirurgie, skalpelu, řezů a zdlouhavé rekonvalescence!

Akční nabídka Endolift

Jaké oblasti lze ošetřením Endolift ošetřit?

Ošetřením Endolift lze ošetřit všechny části obličeje i těla! U obličeje je velice oblíbená oblast očního okolí a spodní části obličeje, kde Endolift přináší jedinečné a dechberoucí výsledky v oblasti liftingu a modelaci linií lícních kostí nebo čelisti. U očního okolí nemůžeme zapomenout na ošetření očních víček. Mezi další oblíbené partie je remodelace dvojité brady a dokonalé vyhlazení v oblasti krku!
Na těle můžeme Endoliftem ošetřit ruce, bříško, zadeček i nohy, a to včetně kolen nebo kotníků.

Jak ošetření probíhá?

Ambulantní ošetření ENDOLIFT® vyžaduje použití speciálních Eufoton® FTF mikrooptických vláken, tenkých jako vlas, které se dají snadno zavádět, a to bez jakýchkoliv řezů přímo do podkoží, do hypodermis. Při průchodu dermis působí tato FTF mikrooptická vlákna jako intradermální cesta pro přenos laserové energie, což zajišťuje významné a viditelné výsledky.
Pro větší komfort je ošetření prováděno s lokální anestezií. Procedura zahrnuje minimální, nebo žádnou rekonvalescenci po zákroku. Pacienti mohou během několika hodin opět vykonávat běžné aktivity. Výsledky ošetření jsou okamžité a dlouhodobé, nicméně vzhled celé ošetřené oblasti se postupně po dobu 3 až 6 měsíců ještě zlepšuje díky aktivované tvorbě kolagenu.
Pro koho je ošetření vhodné?

Endolift je vhodné ošetření pro věkovou skupinu 35+, ale nevylučuje se ani před mladšími klienty při prvních známkách stárnutí pokožky nebo při problematice povislé kůže. Především je vhodná pro klienty, kteří hledají nechirurgickou volbu ošetření a volí raději jemnější a přirozenější cestu.

CHCI KONZULTACI