fbpx
31.05.2023

Jak začít a uspět

Formování postavy musí být vždy individuální a komplexní. Bez toho prostě nezhubnete a nedosáhnete touženého výsledku!

Každý klient je pro nás jedinečný a přistupujeme k němu vždy individuálně! To je za nás jednoznačně základ formování postavy! Každé tělo je jiné a pro dokonalý výsledek se s ním tak musí pracovat. Stejně tak je nezbytná komplexní terapie, kde zahrnujeme v podstatě vše. Celkovou a podrobnou diagnostiku Vašeho těla, doporučení vhodného jídelníčku, určení a sestavení jednotlivých ošetření pro dosažení Vašich vysněných výsledků! V průběhu terapie zaznamenáváme vaše pokroky a vytváříme vaši celkovou proměnu.

Naše formování postavy je neinvazivní a velice efektivní. Během několika týdnů jsme schopni vytvarovat postavu podle vašich představ a často i předčit očekávání našich klientů!

Velkým a samozřejmě hlavních aspektem jsou naše lékařské přístroje. Mezi náš hlavní přístroj k formování postavy patří rozhodně Emsculp NEO, ale nemůžeme vynechat ani Emtone, EndoSphéres nebo přístrojovou lymfodrenáž. Všechny tyto přístroje tvoří jedinečný komplex formování postavy a nabízí unikátní a efektivní kombinace. Druhou nezbytnou a jedinečnou složkou jsou naši specialisté, díky kterým se naše slíbené vysněné postavy stávají skutečností!

Hubnutí do plavek

Proč je ošetření EMSCULPT NEO tak účinné?

Emsculpt NEO je nejžádanější světová terapie, kterou si zamilovala například i rodina Kardashian. A není se čemu divit! Výsledky tohoto neinvazivního ošetření jsou dechberoucí a jak jsme již zmiňovali bezkonkurenčně nejrychlejší.

Jak ošetření EMSCULPT NEO funguje?

Jako jediný neinvazivní přístroj na trhu kombinuje Emsculpt NEO radiofrekvenční a magnetickou energii pro vysoce efektivní redukci tukových buněk a zvýšení objemu svalové hmoty.

Energie HIFEM+ obchází mozková omezení a stahuje svalová vlákna v oblasti v intenzitách, kterých nelze dosáhnout při klasickém cvičení. Extrémní zátěž nutí sval se přizpůsobit, což vede ke zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk.
Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se svalová teplota rychle zvyšuje o několik stupňů. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu, to znamená, že tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraněny z těla.
Přístroj má jedinečný elektromagnetický generátor, který má obrovský výstupní výkon, což přístroji Emsculpt NEO umožňuje velmi rychle zpevňovat meziobratlové a zádové svalstvo. Následně dochází ke zlepšení držení těla i odstranění bolesti zad. Ošetřením Emsculpt NEO jsme tedy schopni nejen formovat postavu, ale i podpořit léčbu zdravotních problémů.

Hlavní výhody ošetření Emsculpt NEO

 • Toto ošetření extrémně zrychluje metabolismus tuků a celého těla. Spouští rapidní metabolickou aktivitu tukových buněk, která vede k jejich zániku.
 • Jediný zdravotnický přístroj na světě, který je schopný spalovat jak podkožní, tak i viscerální tuk.
 • Působí na svaly způsobem, kterého nelze dosáhnout běžným cvičením.
 • Kombinuje dvě terapie v jedné.
 • NOVINKA EMSCULPT NEO EDGE

  Emsculpt Brno
  Jedná se o zcela nové a jedinečně vyvinuté aplikátory EDGE, které jsou určeny pro komplexní tvarování zakřivených oblastí těla. Zaměřují se na nejžádanější partie žen i mužů. Tvarují bříško, boky, příčný sval břišní a velmi problematické „madla lásky“.
  Díky této novince se Emsculpt NEO stává ještě více komplexnějším a dokonalejším strojem pro jedinečné formování vaší postavy!

  Na naší klinice se zabýváme nejen formováním postavy! Dokážeme vás plně zbavit celulitidy, dodat pokožce hydrataci, pružnost a pevnost a zbavit ji různých nedokonalostí, mezi které mohou patřit jizvy nebo třeba strie.

  Chcete tedy zhubnout do plavek nebo se zbavit nežádoucí celulitidy? S námi to rozhodně stihnete!

  Emsculpt před a po

  Nezávazná konzultace