fbpx
26.01.2024

Trend, který vládne svetu krásy!

Nenechte si ujít jedinečnou akci EMFACE 3+1 ZDARMA a dopřejte své pleti nejpřirozenější facelifting ve světě estetické medicíny! EMFACE je exkluzivní světová novinka, která změní vaši tvář a omladí ji bez nutnosti invazivních zákroků a jakékoliv rekonvalescence.

emface Brno

FACELIFTING ZPEVNĚNÍM OBLIČEJOVÝCH SVALŮ A TVORBOU VLASTNÍHO KOLAGENU!

Jedná se o ošetření, které si ihned oblíbily světové modelky, herečky a celebrity jako Rebel Wilson, Lisa Rinna, Jessica Simpson, Crishell Stause a mnoho dalších. Emface je jediný přístroj svého druhu, který dodává omlazení obličeje tím nejpřirozenějším způsobem!

Emgace Brno

Emface je inovativní technologie na trhu, která používá synchronizovanou radiofrekvenci a HIFES k ošetření kůže, svalů i pojivové tkáně současně. Funkce radiofrekvence – SYNC RF, omlazuje pleť tím, že podporuje tvorbu vlastního kolagenu, zatímco funkce HIFES, posiluje obličejové svaly a vrací je do původního mladistvého stavu, tedy zpevňuje a vypíná pleť. Tato kombinace vede k výrazné redukci vrásek a celkovému liftingu obličeje.

ZÍSKEJTE ZPĚT SVOU MLADŠÍ TVÁŘ
Stárnutí tváře je komplexní 3D proces, kde se každá anatomická vrstva mění a ztrácí svou pevnost. Díky unikátní technologii EMFACE dokážeme pleť vrátit zpět v čase za pouhé 4 sezení po 20 minutách v rozmezí jednoho týdne.

 • bez jehel
 • bez skalpelu
 • bez rekonvalescence
 • JAK EMFACE FUNGUJE?
  Ve velmi krátké době můžete získat zpět svoji mladší tvář. SYNC RF funkce redukuje vrásky tím, že ohřevem dermis zvyšuje počet vláken kolagenu a elastinu, což vede k vyhlazení pokožky a remodelaci kůže. HIFES funkce zvyšuje svalový tonus tím, že zvyšuje objem a kvalitu svalových struktur a pojivových tkání. Ošetření EMFACE cílí na tři obličejové oblasti současně – čelo a obě tváře.

 • až o 37 % méně vrásek
 • až o 27% zlepšení liftingového efektu
 • až o 200 % nárůst elastinu
 • až o 26 % nárůst kolagenu
 • KDY MOHU OČEKÁVAT VÝSLEDKY
  První změny ucítíte okamžitě po ošetření a pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním zákroku. Výsledky se dále zlepšují i několik týdnů po ošetření.

  Pokud toužíte po mladší tváři, ale stále váháte, zda do toho jít, podívejte se na výsledky terapie nebo si domluvte nezávaznou konzultaci. V BB Health Clinic se o vás postarají zaškolení specialisté a ti největší odborníci ve svém oboru.

  Běžná cena komplexní terapie 5 ošetření EMFACE je za 69 600 Kč.
  Aktuální akční cena 3 ošetření 3+1 ZDARMA je za 39 000 Kč.

  CHCI EXKLUZIVNÍ BALÍČEK