fbpx
07.11.2023

Neinvazivní revoluce pro váš obličej!

Nenechte si ujít jedinečnou akci EMFACE 3+1 ZDARMA a obdarujte sebe nebo své blízké vánočním dárkem, který zaručeně potěší! EMFACE je exkluzivní novinka naší kliniky, která změní vaši tvář a omladí ji bez nutnosti invazivních zákroků a jakékoliv rekonvalescence.

Emface Brno akce

FACELIFTING ZPEVNĚNÍM OBLIČEJOVÝCH SVALŮ A TVORBOU VLASTNÍHO KOLAGENU

Jedná se o ošetření, které si ihned oblíbily světové modelky, herečky a celebrity jako Rebel Wilson, Lisa Rinna, Jessica Simpson, Crishell Stause a mnoho dalších. Emface je jediný přístroj svého druhu, který dodává omlazení obličeje tím nejpřirozenějším způsobem!

Emface Brno akce

Emface je inovativní technologie na trhu, která používá synchronizovanou radiofrekvenci a HIFES k ošetření kůže, svalů i pojivové tkáně současně. Funkce radiofrekvence – SYNC RF, omlazuje pleť tím, že podporuje tvorbu vlastního kolagenu, zatímco funkce HIFES, posiluje obličejové svaly a vrací je do původního mladistvého stavu, tedy zpevňuje a vypíná pleť. Tato kombinace vede k výrazné redukci vrásek a celkovému liftingu obličeje.

ZÍSKEJTE ZPĚT SVOU MLADŠÍ TVÁŘ

Stárnutí tváře je komplexní 3D proces, kde se každá anatomická vrstva mění a ztrácí svou pevnost. Díky unikátní technologii EMFACE dokážeme pleť vrátit zpět v čase za pouhé 4 sezení po 20 minutách v rozmezí jednoho týdne.

  • Bez jehel,
  • bez skalpelu,
  • bez rekonvalescence.

JAK EMFACE FUNGUJE?

Ve velmi krátké době můžete získat zpět svoji mladší tvář. SYNC RF funkce redukuje vrásky tím, že ohřevem dermis zvyšuje počet vláken kolagenu a elastinu, což vede k vyhlazení pokožky a remodelaci kůže. HIFES funkce zvyšuje svalový tonus tím, že zvyšuje objem a kvalitu svalových struktur a pojivových tkání. Ošetření EMFACE cílí na tři obličejové oblasti současně – čelo a obě tváře.

  • Až o 37 % méně vrásek.
  • Až o 27% zlepšení liftingového efektu.
  • Až o 200 % nárůst elastinu.
  • Až o 26 % nárůst kolagenu.

KDY MOHU OČEKÁVAT VÝSLEDKY

První změny ucítíte okamžitě po ošetření a pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním zákroku. Výsledky se dále zlepšují i několik týdnů po ošetření.

Pokud toužíte po mladší tváři, ale stále váháte, zda do toho jít, podívejte se na výsledky terapie nebo si domluvte nezávaznou konzultaci. V BB Health Clinic se o vás postarají zaškolení specialisté a ti největší odborníci ve svém oboru.

Běžná cena komplexní terapie 4 ošetření EMFACE je za 55 600 Kč.
Aktuální akční cena 4 ošetření 3+1 ZDARMA je za 39 900 Kč.

CHCI EXKLUZIVNÍ BALÍČEK