Domluvte si
termín vyšetření

Děkujeme,
ozveme se vám zpět.
Prosíme vyplňte povinná pole.

Váš zlatý standard v hubnutí a budování svalové hmoty. Budoucnost právě dorazila, vítejte!

EMSCULPT NEO je zdravotnický přístroj, který synchronizovaně vydává vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pulsy HIFEM+ pro budování svalové hmoty a velmi výkonnou radiofrekvenci ke spalování podkožního i viscerálního tuku. Jedna 30 min. terapie vytvoří více než 24 000 svalových kontrakcí na danou partii.

TUK

+

SVALY

Snížení
tuku
až –30%

Nárůst
svalů
až 25%

EMSCULPT NEO

Jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk. Nyní ještě účinnější!

Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se svalová teplota rychle zvyšuje o několik stupňů. To připravuje svaly na vystavení stresu, podobně jako to dělá zahřívací aktivita před jakýmkoli tréninkem. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, které způsobují apoptózu, tj. tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraněny z těla.

Energie HIFEM+ obchází mozková omezení a stahuje svalová vlákna v oblasti v intenzitách, kterých nelze dosáhnout při klasickém cvičení. Extrémní zátěž nutí sval se přizpůsobit, což vede ke zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk. Dochází k velmi intenzivnímu zvýšení svalové výbušnosti.

Přístroj má jedinečný elektromagnetický generátor, který ma výstupní výkon 1 aplikátoru 2,5T (TESLA) při terapii s 2 aplikátory 5T (TESLA) a to je obrovské množství energie, které přístroji EMSculpt umožňuje velmi rychle zpevňovat meziobratelní a zádové svalstvo a následně dochází ke zlepšení držení těla a odstranění bolesti zad.

Naše zkušenosti s pacienty říkají, že více než 8 ošetření přístrojem EMSCULPT dokáže srovnat záda natolik, že je člověk do 90 dnů cca o 0,5-1cm vyšší. Pod speciální aplikátory EMSCULPT NEO se nic nemaže! Je to jediný a nepřekonaný originál, který dokáže přenášet velmi výkonnou radiofrekvenci přímo přes holou kůži a zaručit tak dokonalý komfort při terapii.

EMSCULPT NEO

Lepší postava už za jeden měsíc.
Bez cvičení.

EMSCULPT NEO je nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte. I přesto, že to zní neuvěřitelně, metoda je vysoce efektivní! Skutečně jen ležíte a přístroj sám spaluje váš podkožní tuk, zpevňuje vaše svaly a tvaruje tělo.

EMSCULPT NEO má lékařskou certifikaci CE pro redukci tuku prostřednictvím neuromuskulární stimulace a lipolýzy vyvolané radiofrekvencí. Postup je rovněž schválen FDA v USA. Jeho účinnost a bezpečnost byla testována v 7 klinických studiích za použití nejuznávanějších vědeckých metod, jako je MRI, ultrazvuk a histologie. Technologie HIFEM dosáhla milníku 30 recenzovaných publikací a stala se tak nejintenzivněji zkoumanou modalitou posledních let, která se používá při neinvazivním formování postavy.

Pro koho je terapie vhodná?

Jak probíhá ošetření?

Referenční fotografie

Srovnávací fotografie před a po ošetření přístrojem EMSCULPT NEO.

Klinické studie prokázaly, že ošetření přístrojem EMSCULPT NEO vede nejen k nárůstu svalové hmoty (hypertrofii), ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).

EMSCULPT NEO

Ceník ošetření

S výběrem délky a optimálního počtu ošetření vám na nezávazné konzultaci pomůže náš specialista na základě vašich tělesných dispozic a cílů.

Každé sezení standardně obsahuje konzultaci se specialistou, vytvoření (dalšího) plánu ošetření, měření a kompletní diagnostiku na přístroji inBODY 770, výživové doporučení pro další období a vlastní zákrok trvající 30 minut na přístroji EMSCULPT NEO.

JEDNOTLIVCI
2 aplikátory HIFEM+ a RF na bříško
nebo 2 aplikátory HIFEM+ na zadeček

4 x 30 min. (1x týdně)

65 000 Kč

6 x 30 min. (1x týdně)

85 000 Kč

DVOJICE
každý z dvojice 1 aplikátor HIFEM+ a RF na bříško

4 x 30 min. (1x týdně)

32 500 Kč/os.

6 x 30 min. (1x týdně)

42 500 Kč/os.

On-line rezervace vyšetření

Objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma.

Naši profesionální terapeuti vám pomohou navrhnout individuální ošetření pro ty nejlepší výsledky.

Termín schůzky si můžete zvolit přes rezervační systém, nebo se nám ozvěte na telefon +420 731 077 486

Sjednejte si termín