Make
an appointment

Thank you, we will contact you as soon as possible.
Please fill in all required fields.

Váš zlatý standard v hubnutí a budování svalové hmoty. Budoucnost právě dorazila, vítejte!

EMSCULPT NEO je zdravotnický přístroj, který synchronizovaně vydává vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pulsy HIFEM+ pro budování svalové hmoty a velmi výkonnou radiofrekvenci ke spalování podkožního i viscerálního tuku. Jedna 30 min. terapie vytvoří více než 24 000 svalových kontrakcí na danou partii.

TUK

+

SVALY

Snížení
tuku
až –30%

Nárůst
svalů
až 25%

EMSCULPT NEO

Jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk. Nyní ještě účinnější!

Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se svalová teplota rychle zvyšuje o několik stupňů. To připravuje svaly na vystavení stresu, podobně jako to dělá zahřívací aktivita před jakýmkoli tréninkem. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, které způsobují apoptózu, tj. tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraněny z těla.

Energie HIFEM+ obchází mozková omezení a stahuje svalová vlákna v oblasti v intenzitách, kterých nelze dosáhnout při klasickém cvičení. Extrémní zátěž nutí sval se přizpůsobit, což vede ke zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk. Dochází k velmi intenzivnímu zvýšení svalové výbušnosti.

Přístroj má jedinečný elektromagnetický generátor, který ma výstupní výkon 1 aplikátoru 2,5T (TESLA) při terapii s 2 aplikátory 5T (TESLA) a to je obrovské množství energie, které přístroji EMSculpt umožňuje velmi rychle zpevňovat meziobratelní a zádové svalstvo a následně dochází ke zlepšení držení těla a odstranění bolesti zad.

Naše zkušenosti s pacienty říkají, že více než 8 ošetření přístrojem EMSCULPT dokáže srovnat záda natolik, že je člověk do 90 dnů cca o 0,5-1cm vyšší. Pod speciální aplikátory EMSCULPT NEO se nic nemaže! Je to jediný a nepřekonaný originál, který dokáže přenášet velmi výkonnou radiofrekvenci přímo přes holou kůži a zaručit tak dokonalý komfort při terapii.

EMSCULPT NEO

Lepší postava už za jeden měsíc.
Bez cvičení.

EMSCULPT NEO je nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte. I přesto, že to zní neuvěřitelně, metoda je vysoce efektivní! Skutečně jen ležíte a přístroj sám spaluje váš podkožní tuk, zpevňuje vaše svaly a tvaruje tělo.

EMSCULPT NEO má lékařskou certifikaci CE pro redukci tuku prostřednictvím neuromuskulární stimulace a lipolýzy vyvolané radiofrekvencí. Postup je rovněž schválen FDA v USA. Jeho účinnost a bezpečnost byla testována v 7 klinických studiích za použití nejuznávanějších vědeckých metod, jako je MRI, ultrazvuk a histologie. Technologie HIFEM dosáhla milníku 30 recenzovaných publikací a stala se tak nejintenzivněji zkoumanou modalitou posledních let, která se používá při neinvazivním formování postavy.

Pro koho je terapie vhodná?

Jak probíhá ošetření?

Referenční fotografie

Srovnávací fotografie před a po ošetření přístrojem EMSCULPT NEO.

Klinické studie prokázaly, že ošetření přístrojem EMSCULPT NEO vede nejen k nárůstu svalové hmoty (hypertrofii), ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).

EMSCULPT NEO

Ceník ošetření

S výběrem délky a optimálního počtu ošetření vám na nezávazné konzultaci pomůže náš specialista na základě vašich tělesných dispozic a cílů.

Každé sezení standardně obsahuje konzultaci se specialistou, vytvoření (dalšího) plánu ošetření, měření a kompletní diagnostiku na přístroji inBODY 770, výživové doporučení pro další období a vlastní zákrok trvající 30 minut na přístroji EMSCULPT NEO.

JEDNOTLIVCI
2 aplikátory HIFEM+ a RF na bříško
nebo 2 aplikátory HIFEM+ na zadeček

4 x 30 min. (1x týdně)

65 000 Kč

6 x 30 min. (1x týdně)

85 000 Kč

DVOJICE
každý z dvojice 1 aplikátor HIFEM+ a RF na bříško

4 x 30 min. (1x týdně)

32 500 Kč/os.

6 x 30 min. (1x týdně)

42 500 Kč/os.

On-line rezervace vyšetření

Objednejte se na nezávaznou konzultaci.

Naši profesionální terapeuti vám pomohou navrhnout individuální ošetření pro ty nejlepší výsledky.

Ozvat se nám můžete také telefonicky na +420 731 077 486

Děkujeme,
ozveme se vám zpět.
Prosíme vyplňte povinná pole.
Rezervujte si konzultaci