fbpx
02.06.2023

Pouze pro měsíc červen jsme si pro vás připravili zlevněné balíčky pro komplexní formování postavy!

Začínáte už po několikáté hubnout, ale Vaše kila stále nejdou dolů! Nebo vám pro formování postavy ve vašem nabitém programu jednoduše nezbývá čas? Právě pro vás jsme připravili komplexní balíčky pro formování postavy za exkluzivní ceny. Jaké balíčky jsme pro vás připravili a co vše obsahují? Více v našem článku!

Emsculpt Brno levně

 • EXKLUZIVNÍ BALÍČEK KOMPLEXNÍ TERAPIE 6×30 minut

 • EXKLUZIVNÍ BALÍČEK KOMPLEXNÍ TERAPIE 2 OSOBY 6×30 minut
 • Oba naše balíčky obsahují stejné komplexní a inovativní formování postavy s rozdílem, že ve dvou se to prostě lépe táhne!

  Co naše jedinečné komplexní balíčky obsahují?

  Celkovou a podrobnou diagnostiku vašeho těla na přístroji Inbody
  6 komplexních ošetření Emsculpt NEO po 30 minutách
  Doporučení vhodného jídelníčku
  Záznam vašich pokroků a vaší celkové proměny po dobu celé terapie

  Proč vlastně zvolit komplexní terapii Emsculpt NEO?

  Jako jediný neinvazivní přístroj na trhu kombinuje Emsculpt NEO radiofrekvenční a magnetickou energii pro vysoce efektivní redukci tukových buněk a zvýšení objemu svalové hmoty.

  Energie HIFEM+ obchází mozková omezení a stahuje svalová vlákna v oblasti v intenzitách, kterých nelze dosáhnout při klasickém cvičení. Extrémní zátěž nutí sval se přizpůsobit, což vede ke zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk.
  Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se svalová teplota rychle zvyšuje o několik stupňů. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu, to znamená, že tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraněny z těla.
  Přístroj má jedinečný elektromagnetický generátor, který má obrovský výstupní výkon, což přístroji Emsculpt NEO umožňuje velmi rychle zpevňovat meziobratlové a zádové svalstvo. Následně dochází ke zlepšení držení těla i odstranění bolesti zad. Ošetřením Emsculpt NEO jsme tedy schopni nejen formovat postavu, ale i podpořit léčbu zdravotních problémů.

  Hlavní výhody ošetření Emsculpt NEO

  Toto ošetření extrémně zrychluje metabolismus tuků a celého těla. Spouští rapidní metabolickou aktivitu tukových buněk, která vede k jejich zániku.
  Jediný zdravotnický přístroj na světě, který je schopný spalovat jak podkožní, tak i viscerální tuk.
  Působí na svaly způsobem, kterého nelze dosáhnout běžným cvičením.
  Kombinuje dvě terapie v jedné.

  Jak dlouho celková terapie probíhá a kdy uvidím první viditelné výsledky?

  V ideálním případě je 6 ošetření po 30 minutách rozděleno do 6 týdnů. Jedná se tedy o intenzivní a vysoce účinnou terapii za poměrně krátkou dobu, ve které jsme schopni dosáhnout vašich toužených výsledků.

  Viditelné výsledky naši klienti zaznamenávají již po prvním ošetření Emsculpt NEO. Tyto výsledky se samozřejmě po každém dalším ošetření zlepšují a i po ukončení terapie se po dobu několika měsíců stále zlepšují.

  Kde si můžu exkluzivní balíčky objednat nebo koupit?

  Naše červnové exkluzivní balíčky si můžete objednat nebo zakoupit na našem eshopu: ESHOP.BBHC.CZ nebo si zarezervovat nezávaznou konzultaci přes tlačítko níže.

  Emsculpt Brno akce

  Chci výhodný balíček