fbpx
28.08.2023

Celý příběh BB Health Clinic z úst úspěšné majitelky kliniky Aleny Bobkové

Jak si vybudovat svůj sen? Jak být v dnešní době vždy o krok napřed? Jak být ve svém oboru ten nejlepší? Vše najdete v našem článku.

Alena Bobková

Když jsme v roce 2018 jako BB Health Clinic začali

Můj návrat zpět do Česka po pěti letech v Londýně a cestování po světě měl různé důvody. Ale jedním z nich bylo i to, že jsem chtěla přinést spoustu zkušeností a nápadů, které jsem v zahraničí získala zpět tam, kde jsem s podnikáním začínala, tedy do Brna.

Rozhodla jsem se pro zdraví a krásu

Své podnikání už od roku 1994 provozuji v oblasti zdravotnictví a farmacie. Propojit tyhle dva světy nebylo příliš složité, a když jsem viděla, co dokážou londýnští lékaři v oblasti neinvazivní medicíny a jak dokážou aktivní lidé v Americe makat na své kondici a zdraví, pochopila jsem, že i u nás doma tohle může společně dohromady fungovat. Protože zdraví a krása jsou spojené nádoby. A o ty je potřeba se společně starat.

Čerpání nápadů u těch nejlepších

Můj život v Londýně byl velmi aktivní. A zrovna v tomhle byznysovém a vždy živém městě jsem pochopila, že po tvrdé práci je potřeba i relaxovat. Ale zároveň i za všech okolností vypadat v podstatě vždy dokonale. Při cestách po Severní Americe jsem měla spoustu možností navštívit ty nejlepší kliniky a beauty centra v New Yorku, Miami či Los Angeles. A bylo opravdu skvělé potkat se třeba s Beyoncé nebo Jenifer Lopez. Společně s tím, co jsem mohla poznat v oblasti medicíny v Londýně, tak to vše jsem se snažila částečně přenést i k nám na kliniku BBHC.

Základem všeho je profesionální služba a znalost problematiky

Často říkám, že to nejlepší se rodí v bolestech, a to mi určitě každá žena, která se stala v životě matkou, potvrdí. Pravda je to, že je to tak i v podnikání. Kliniku jsme rozběhli v období, které se blížilo vrcholu – lidé v Česku vydělávali, bavili se, cestovali, utráceli. Ale pak přišel nešťastný covid a zdálo se, že nastal problém. U nás ale nenastal. Naprosto profesionální a edukovaný personál dokázal motivovat lidi svými výsledky práce k tomu, aby k nám chodili i nadále. A ono jich pořád přibývalo. Jako zdravotnické pracoviště jsme měli otevřeno a lidé se k nám velmi rádi vraceli, protože se u nás cítili skvěle. Naši klienti dokázali doslova přežít těžké covidové období nábojem nové energie, kterou u nás získali.

Bobková Alena

Kdo to táhne kupředu

Tím hlavním hybatelem celé kliniky se od samého počátku stal můj syn Ondřej. A ten doslova vtělil přístrojům, jako je EMSculpt, Emtone či Endospherés duši. To, jakým způsobem se zamiloval do své práce, která se pro něj stala posláním je pro mě až neuvěřitelné. A proto je to především jeho zásluha, že se naše klinika BBHC těší velkému respektu.

Budoucnost moderních postupů ze světa zdraví a krásy je u nás už dnes

Chci, abychom se posouvali neustále kupředu. Každý den. Inspiruji se stále těmi nejmodernějšími technologiemi a službami, které vidím i jinde ve světě. Naše vybavení těmi nejlepšími medicinskými přístroji nemá v České republice konkurenci. Práce našich terapeutů a lékařů je ukázková, a naše služby jsou proto tím nejlepším, co si naši klienti mohou u nás dopřát. Neskromně řeknu, že naše klinika BBHC je jednoznačně špičkou v oblasti neinvazivní estetické medicíny.

Budeme se těšit na setkání s Vámi u nás na klinice.

Alena Bobková, majitelka

Nezávazná konzultace