fbpx
26.06.2023

Pro horké letní dny jsme si pro Vás připravili jedinečnou akci pro intenzivní hydrataci Vaší pleti! Akce platí na každé ošetření mezoterapie a plazmaterapie a také pro každý druh čisté kyseliny hyaluronové, kterou naše kliniky nabízí.

Právě v letním období si musíme dávat pozor nejen na hydrataci v podobě pitného režimu, ale také na intenzivní hydrataci pleti! Díky silnému UV záření může naše pokožka při špatné péči v letním období velmi trpět. Nezapomeňme jí tedy dodávat potřebnou intenzivní hydrataci a výživu, která naši pokožku chrání nejen před dehydratací, ale také před ztrátou pružnosti, pevnosti a unaveností pokožky.

Mezoterapie Brno

Co je to mezoterapie?

Jedná se o velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se čistá koncentrovaná kyselina hyaluronová aplikuje přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Mezoterapie kyselinou hyaluronovou intenzivně hydratuje pokožku, vyhlazuje vrásky a rýhy, podporuje novotvorbu kolagenu a elastinu, omlazuje a regeneruje obličej, krk i dekolt. Je proto ideálním ošetřením a ochranou pleti pro horké letní dny!

Hlavní výhody mezoterapie?

  • Hloubková a intenzivní hydratace pokožky za pomoci čisté a koncentrované kyseliny hyaluronové.
  • Podpora novotvorby vlastního kolagenu a následné zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky.
  • Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy v pokožce a urychluje se její regenerace.
  • Zjemňuje jemné až středně hluboké vrásky obličeje, krku, dekoltu.
  • Bezbolestné miniinvazivní ošetření bez následné zdlouhavé rekonvalescence.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Cenově dostupné.

Jak probíhá mezoterapie?

Nejprve před samotným ošetřením aplikujeme znecitlivující krém na ošetřovanou část. Čistou koncentrovanou kyselinu hyaluronovou aplikujeme do pleti za pomoci mezoterapeutické pistole. Jedná se o mezoterapeutický přístroj, který umožňuje plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové do vybraných vrstev kůže. Kyselina hyaluronová je tak v ideálním množství maximálně precizně rozložena v celé ošetřované oblasti. Ošetření je bezbolestné a ihned po jeho ukončení se klient může vrátit k běžným činnostem.

Mezoterapie Brno

Co je to plazmaterapie?

Plazmaterapie neboli omlazení krevní plazmou se od mezoterapie liší pouze způsobem aplikace čisté kyseliny hyaluronové do pleti. U plazmaterapie se jedná o přirozenou hydrataci, omlazení a regeneraci za pomoci tělu vlastní obohacené plazmy.

Hlavní výhody plazmaterapie?

Účinně regeneruje, hydratuje a omlazuje pleť
Postupně nastartuje produkci kolagenu a elastinu
Vyhladí jemné vrásky a zlepšuje kvalitu pleti
Urychluje hojení ran a oddaluje projevy stárnutí
Minimálně bolestivé ošetření bez zdlouhavé rekonvalescence
Vhodné pro všechny typy pleti
Cenově dostupné

Jak probíhá plazmaterapie?

Nejprve odebere krev, následně díky našim kvalitním technologiím oddělíme plazmu a obohatíme ji o čistou koncentrovanou kyselinou hyaluronovou. Upravenou plazmu aplikujeme do pleti za pomoci mezoterapeutické pistole. Jedná se o mezoterapeutický přístroj, který umožňuje plošnou aplikaci do vybraných vrstev kůže. Obohacená plazma je tak v ideálním množství maximálně precizně rozložena v celé ošetřované oblasti. Aplikovat lze také tenkou jehlou do kůže, kterou jsme předem potřeli znecitlivující mastí. Ošetření je bezbolestné a ihned po jeho ukončení se klient může vrátit k běžným činnostem.

Mezoterapie nebo plazmaterapie?

Jestli je pro Vás a pro Vaši pleť vhodná aplikace čisté koncentrované kyseliny hyaluronové za pomoci mezoterapie nebo plazmaterpie, Vám určí naši specialisté a doktoři naší kliniky při konzultaci před daným ošetřením. Stejně tak vyberou i tu nejvhodnější formu čisté kyseliny hyaluronové pro Vaši pleť.

  • Běžná cena ošetření mezoterapie čistou koncentrovanou kyselinou hyaluronovou je 6 000 Kč. Aktuální akční cena je 5 400 Kč.
  • Běžná cena ošetření plazmaterapie čistou koncentrovanou kyselinou hyaluronovou je 6 000 Kč. Aktuální akční cena je 5 400 Kč.

Chci ošetření