fbpx
03.10.2023

Intenzivní hydrataci, omlazení, regenerace a zpomalení procesu stárnutí za pomocí plazmaterapie! Plazmaterapie pokožku chrání nejen před dehydratací, ale také před ztrátou pružnosti, pevnosti a unaveností pokožky.
Jedinečná akce plazmaterapie 1+1 ZDARMA platí od 1.10. 2023 do 31. 10. 2023.

Plazmaterapie

Co je to plazmaterapie?

Plazmaterapie neboli omlazení krevní plazmou se od mezoterapie liší pouze způsobem aplikace čisté kyseliny hyaluronové do pleti. U plazmaterapie se jedná o přirozenou hydrataci, omlazení a regeneraci za pomoci tělu vlastní obohacené plazmy.

Hlavní výhody plazmaterapie?

  • Účinně regeneruje, hydratuje a omlazuje pleť.
  • Postupně nastartuje produkci kolagenu a elastinu.
  • Vyhladí jemné vrásky a zlepšuje kvalitu pleti.
  • Urychluje hojení ran a oddaluje projevy stárnutí.
  • Minimálně bolestivé ošetření bez zdlouhavé rekonvalescence.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Cenově dostupné.

Jak probíhá plazmaterapie?

Nejprve odebere krev, následně díky našim kvalitním technologiím oddělíme plazmu a obohatíme ji o čistou koncentrovanou kyselinou hyaluronovou. Upravenou plazmu aplikujeme do pleti za pomoci mezoterapeutické pistole. Jedná se o mezoterapeutický přístroj, který umožňuje plošnou aplikaci do vybraných vrstev kůže. Obohacená plazma je tak v ideálním množství maximálně precizně rozložena v celé ošetřované oblasti. Aplikovat lze také tenkou jehlou do kůže, kterou jsme předem potřeli znecitlivující mastí. Ošetření je bezbolestné a ihned po jeho ukončení se klient může vrátit k běžným činnostem.

Mezoterapie nebo plazmaterapie?

Jestli je pro vás a pro vaši pleť vhodná aplikace čisté koncentrované kyseliny hyaluronové za pomoci mezoterapie nebo plazmaterpie, Vám určí naši specialisté a doktoři naší kliniky při konzultaci před daným ošetřením. Stejně tak vyberou i tu nejvhodnější formu čisté kyseliny hyaluronové pro vaši pleť.

Běžná cena dvou ošetření plazmaterapie je 12 000 Kč. Aktuální akční cena za dvě ošetření plazmaterapie 6 000 Kč.

Chci ošetření