Kosmetika

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

Pracujeme se špičkovou kosmetikou [comfort zone].

Účinné kosmetické ošetření moderní kosmetikou a omlazení vaší pleti.

Kosmetické služby

Účinné kosmetické ošetření moderní kosmetiku a omlazení vaší pleti.

Spolupracujeme s dermatology a pravidelně se školíme v novinkách v oboru.

Samotné volbě kosmetického ošetření předchází diagnóza pleti, která je zahrnuta v ceně. Po této diagnóze a společně vybereme ideální způsob ošetření.

Profesionální kosmetika

Pracujeme se špičkovou italskou kosmetikou
[comfort zone]

Profi kosmetika se liší od klasické tím, že je více koncentrovaná a tím účinnější, splňuje nároky jak profesionálních spa kosmetiček tak manažerů na provozy luxusních spa a kosmetických institutů. Ideální profi kosmetika má vlastní kosmetické a  masážní postupy, velké kabinetní balení, profi produkty jsou  i jiné než v domácí péči, nabízí širokou škálu ošetření pro tvář a tělo, masážní techniky.

[comfort zone]
Body Strategist

CÍLENÉ REMODELOVÁNÍ. Spojením vědy, přírody a technologie jsme vytvořili udržitelný a efektivní způsob, jak snížit viditelné známky celulitidy a zpevnit pokožku. Body Strategist obnovuje, přetváří a tónuje od hlavy po paty pomocí vysoce koncentrovaných receptur navržených profesionály v péči o pleť.

[comfort zone]
Skin Regimen

Speciální luxusní ošetření /skin regimen/ je moderní přístup péče o pleť, které účině redukuje stres a stárnutí pleti v důsledku dnešního životního stylu. Svými účinky uzdravuje, rozjasňuje a přispívá k odolnosti pleti, mysli a těla. Tato řada je vhodná především pro obyvatele měst, kteří jsou v neustálím stresu a běhu všedních dnů. Přípravky /skin regimen/ jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a je unikátně vyrobená tak aby ji mohli využívat ženy i muži, protože se zaměřuje na všechny nejčastější známky stresu jako jsou dehydratace, mdlost, nedokonalosti a vrásky pleti.

[comfort zone]
Sacred Nature

REGENERUJTE SVOJI POKOŽKU. REGENERUJTE NAŠI PLANETU. Organická péče o pleť s certifikací Cosmos ™, která je ekologicky navržena tak, aby chránila pleť a přispěla k ochraně biologické rozmanitosti. S biologicky fermentovanými antioxidanty, které byly studovány v naší vědecké zahradě ve vesnici Davines a které byly pěstovány v Itálii podle regenerativního zemědělství, je řada Sacred Nature CO2 negativní, a proto podporuje zmírňování změny klimatu.

[comfort zone]
Active Pureness

ČISTÁ, JASNÁ KŮŽE. Profesionální unisexové řešení ke snížení výskytu lokalizovaných nedokonalostí způsobených mastnou pokožkou. Aktivní čistotu používejte k čištění, tonizaci, odlupování a korekci nadměrné tvorby mazu a velkých pórů.Ideální pro mladší nečistou pokožku, stejně jako pro smíšenou pleť, pokud potřebuje hluboké čištění.

[comfort zone]
Aromasoul

AROMATICKÉ VŮNĚ STŘEDOMOŘÍ. Oživte své smysly svěží vůní citronu a svíčky s vůní šalvěje nebo pokojového spreje a užijte si osvěžující koupel a tělový rituál s hydratačními, aromatickými složkami, které vás přenesou na pobřeží Středozemního moře a zanechají za sebou každodenní únavu.

[comfort zone]
Body Active

VÁŠ ASISTENT FITNESS. Body Active zesiluje vaše těžce vydělané tréninkové úsilí. Spárujte s jakoukoli rutinou fitness. Produkty Body Active jsou určeny těm, kteří chtějí zesílit sochařské účinky fyzické aktivity, předělají a chrání pokožku před oxidací. Snadná aplikace, přírodní ingredience a složení bohaté na antioxidanty zanechají vás a vaši pokožku pocit dobití a energie.

[comfort zone]
Remedy

Upokojující obrana kůže pro citlivou a jemnou pokožku. Speciálně navrženo pro jemnou a hypercitlivou pokožku náchylnou k zarudnutí. Bez parfémů bohaté na peruánský zázrak, mexický yzop a olej marula poskytují okamžitou úlevu a opravu. Prebiotikum z přírodních cukrů posiluje dobré bakterie pokožky pro optimální ochranu pokožky.

[comfort zone]
Renight

NOČNÍ OBSAH PROTI OXIDANTŮM PRO NEJLEPŠÍ KOMFORT KŮŽE. Kůže, naše ochranná bariéra proti vnějšímu světu, každý den naráží na oxidační poškození způsobená vnitřními a vnějšími faktory, jako jsou škodlivé UV paprsky, znečištění a USPĚCHANÝ životní styl. Prostřednictvím výživných a bohatých textur v rostlinném oleji, antioxidantech a vitaminech Renight podporuje noční opravu pleti. Probuďte se V mladistvou, zářící pokožku.

[comfort zone]
Essential

SKVĚLÁ KOŽE KAŽDÝ DEN. Řada Essental, navržená pro každodenní revitalizaci, používá povrchově aktivní látky na bázi oleje a hydratační extrakt z cukrové řepy, které jemně čistí, odstraňují make-up a tonizují pleť. Díky diferencovaným vzorcům a texturám každý produkt eliminuje nečistoty a zároveň chrání bariéru pokožky, aby zajistil, že si každý typ pleti najde svého dokonalého partnera!

Kosmetika

Ceník kosmetických služeb.

Cena kosmetických služeb vždy obsahuje veškerou kosmetiku a materiál potřebný pro vaše absolutní pohodlí.

Ošetření

Základní ošetření dle druhu pleti suchá, smíšená a mastná (70 min.)

800 Kč

s masáží dekoltu

900 Kč

Ošetření [comfort zone]

Citlivá a suchá pleť (90 min.)

1 100 Kč

Lifting (90 min.)

1 600 Kč

Pánské ošetření (85 min.)

980 Kč

Skin Regimen

1 800 Kč

Další služby

Barvení řas (15 min.)

150 Kč

Barvení obočí (15 min.)

150 Kč

Formování obočí (10-15 min.)

100 Kč

Depilace voskem (dle partie)

150 Kč

On-line rezervace vyšetření

Objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma.

Naši profesionální terapeuti vám pomohou navrhnout individuální ošetření pro ty nejlepší výsledky.

Termín schůzky si můžete zvolit přes rezervační systém, nebo se nám ozvěte na telefon +420 731 077 486.

Sjednejte si termín