PRÁZDNINOVÝ PROVOZ KLINIKY

Milí zákazníci, v letních měsících pro vás bude klinika otevřena ve standardní otevírací době. Těšíme se na vás a přejeme příjemné prožití svátečních dnů i dovolené.

Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti

Zavřít

Domluvte si
termín vyšetření

Děkujeme,
ozveme se vám zpět.
Prosíme vyplňte povinná pole.

12. 9. 2021

Exkluzivní novinka! EMSCULPT NEO

Přístroj EMSCULPT NEO je novinkou, která nahrazuje klasický EMSCULPT. Nyní ještě účinnější!

Toto je nadpis H2

Toto je rich text, lze formátovat v administraci, lze do něj přidávat obrázky, nadpisy i citace. Element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Toto je nadpis H3/H4

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Novinky a akční nabídky

Co je u nás nového

Novinka! Ulthera facelifting

Ulthera® je nejnovější technologie pro nechirurgický lifting obličeje, krku a dekoltu.

Exkluzivní novinka! EMSCULPT NEO

Přístroj EMSCULPT NEO je novinkou, která nahrazuje klasický EMSCULPT. Nyní ještě účinnější!